Жінки варті кращого, ніж аборт

У Франції та США пройшли демонстрації на захист життя
У Парижі близько 40 тисяч чоловік зібралося на демонстрацію на захист життя. Сім’ї з дітьми, політичні лідери, католицькі священики і протестантські пастори, лікарі та студенти пройшли Парижем, вимагаючи від влади вжити певних заходів щодо захисту сім’ї.

Одним із головних організаторів демонстрації виступив відомий у країні форум “30 років — досить!” (“30 ans сa suffit!”). Назва форуму символічна: 36 років тому у Франції було узаконено аборти. За даними форуму, щорічно у Франції роблять близько 220 000 легальних абортів. Учасники форуму вважають, що реальна цифра здійснених у Франції абортів суттєво занижена. Немає жодної інформації про кількість жінок, які загинули під час нелегальних абортів. У суспільстві також не говорять про психологічні наслідки аборту або про права знищуваного людського ембріона.
24 січня сотні тисяч людей зібралися у Вашингтоні на підтримку щорічного Маршу за Життя. Як кажуть організатори маршу, цього року зібралось особливо багато учасників (за деякими підрахунками, близько 400 тисяч чоловік).
Напередодні цієї події 10 католицьких єпископів із США та майже 40 тисяч жителів Сан-Франциско об’єдналися в акції під девізом “Жінки варті кращого, ніж аборт”. Маніфестації на захист життя пройшли і в інших штатах.
Католицький священик Марк Айвані з м. Віфезда, штат Меріленд, виступаючи перед учасниками, зазначив, що вони тут на підтримку та згадку про тих, хто ніколи не зможе виступити сам.
За словами організаторів, вельми позитивне значення мало й те, що за останні десять років кількість молоді серед учасників зросла вчетверо, що, найпевніше, відбулося завдяки впливу онлайн-ЗМІ.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.