Вийшов 23-й номер «Церковної православної газети» 2014 р.

Cerkovna_Gazeta_2014_23_369_2_UA_Страница_01У новому номері ви знайдете:

 — інформацію про служіння Предстоятеля УПЦ, богослужіння, конференції, а також інші новини про події церковного життя;

— у рубриці «Слово Архіпастиря» інтерв’ю з Блаженнішим Митрополитом Київським і всієї України Онуфрієм «Про віру, Батьківщину, інформаційну війну, геополітику»;

— актуальне інтерв’ю владики Антонія, митрополита Бориспільського і Броварського, Керуючого справами УПЦ «Парафіяльним священикам потрібні орієнтири»;

— новини парафіяльного життя єпархій УПЦ;

  — Церковний православний календар — традиційна рубрика газети, що розповідає про життя святих, пам’ять яких відзначається найближчими днями;

— у рубриці «Духовне життя» статтю архімандрита Тихона (Софійчука) «Хульні помисли і боротьба з ними»;

— постійну рубрику «Милосердя на парафії», де розповідається як організувати парафіяльне служіння милосердя, в даному номері — про парафіяльний досвід допомоги наркозалежним, особливості організації парафіяльних реабілітаційних центрів, представлені поради з надання психологічної допомоги та програма реабілітації наркоманів «Життя без наркотиків».

 — Додаток «НЕДІЛЬНА ШКОЛА. У допомогу педагогам», де представлені методичні розробки уроків для недільних шкіл на найближчі після виходу газети недільні дні.

У Додатку № 7 представлений урок — «Возлюби Господа Бога твого (уроки благочестя на кожний день)», а також розкрита подача дітям теми «Про красу Різдва (як донести світло Різдва іншим людям)».

Крім того, в номері ви зможете прочитати:

Статтю «Особливості системи роботи в недільній школі для дорослих» — про викладання віроучительних предметів;

У рубриці «Актуально» представлена стаття «Уникайте розпусти» — про розгляд проекту закону з доповненнями до Кримінального кодексу, який спрямований на посилення боротьби зі злочинами у сфері статевих стосунків.

УВАГА: в найближчих номерах редакція планує продовжити рубрику «Милосердя на парафії», у якій ми розповімо про основні напрямки соціальної діяльності: створення православних братств, громад тверезості; реабілітація наркозалежних; підтримка сім’ї; створення православних сирітських будинків та притулків; діяльність сестринств милосердя; допомога бездомним і т. п.

Також у наступних номерах газети вийдуть випуски програми «Недільна школа» з розробками уроків на 4 і 11 січня, прив’язаних до церковного календарного кола.

Оформити передплату на наше видання можна в будь-якому відділенні зв’язку.

Крім того, ви можете передплатити газету для своїх близьких і знайомих.

Передплатний індекс українською мовою: 96145.

Передплатний індекс російською мовою: 96137.

Поділитися в соціальних мережах

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.