Вийшов 20-й номер «Церковної православної газети» 2014 г.

Cerkovna_Gazeta_2014_20_366_UA_Страница_01У новому номері ви знайдете:

 — інформацію про служіння Предстоятеля УПЦ, богослужіння, конференції, а також інші новини і події церковного життя;

— новини парафіяльного життя єпархій УПЦ;

— актуальне інтерв’ю владики Антонія, митрополита Бориспільського і Броварського, Керуючого справами УПЦ: «Ми чуємо неприкриті заклики до агресії на адресу канонічного Православ’я»;

  — церковний православний календар — традиційна рубрика газети, що розповідає про життя святих, пам’ять яких відзначається у найближчі дні;

— у постійній рубриці «Милосердя на парафії» представлені методичні рекомендації щодо організації товариства тверезості на парафії, зокрема, які проводити організаційні заходи, як підібрати ініціативну групу парафіян, у чому полягають особливості даного служіння;

— доповнює і розкриває цю тему інтерв’ю «Надихати життєлюбством» з фахівцями в даній галузі — координатором реабілітаційного центру для хімічно залежних при чоловічому монастирі в ім’я святого Савви Освященного Запорізької єпархії (м. Мелітополь) ігуменом Захарією (Пліхтою) і керівником терапевтичного процесу реабілітаційної програми протоієреєм Ігорем Стариніним;

 — Додаток «НЕДІЛЬНА ШКОЛА. У допомогу педагогам», де представлені методичні розробки уроків для недільних шкіл на найближчі після виходу газети недільні дні.

У Додатку № 4 представлений урок «Радість бути з Богом (з досвіду юних років святих жон), а також розкрита подача дітям теми про преподобного Нестора літописця.

Крім того, в номері ви зможете прочитати:

«Дві правди “патріарха” Філарета» — статтю протоієрея Миколая Данилевича в рубриці «Сторінки історії» про справжню сутність глави УКЦ КП Філарета Денисенка.

«Портрети духовних діячів» — статтю мистецтвознавця Ніни Пархоменко про реставрацію ікон видатних церковних діячів.

«Вплив медіапристроїв на дітей» — актуальна стаття для батьків і вихователів про те, що корисно дітям, а що завдає їм шкоди, як правильно будувати стосунки і допомогти дітям розібратися у величезному інформаційному просторі.

«Як навчитися жити не втрачаючи голови» — лист до редакції газети про повчальний досвід пошуку духівника.

УВАГА: в найближчих номерах редакція планує продовжити рубрику «Милосердя на парафії», у якій ми розповімо про основні напрямки соціальної діяльності: створення православних братств, громад тверезості; реабілітацію наркозалежних; підтримку сім’ї; створення православних сирітських будинків та притулків; діяльність сестринств милосердя; допомогу бездомним і т.п.

Також у наступних номерах газети вийдуть випуски програми «Недільна школа». Розробка уроків на 16 і 23 листопада, прив’язаних до церковного кола.

Оформити передплату на наше видання можна в будь-якому відділенні зв’язку.

Крім того, ви можете передплатити газету для своїх близьких і знайомих.

Передплатний індекс українською мовою: 96145.

Передплатний індекс російською мовою: 96137.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.