ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ПРОТОІЄРЕЮ СЕРГІЮ ПОЛЕЖАЄВУ

12 липня відійшов до Господа протоієрей Сергій Полежаєв, клірик столичних храмів в ім’я преподобного Агапіта Печерського та святителя Луки Кримського.
14 липня братія та парафіяни попрощалися з отцем Сергієм. Чин відспівування очолив архі­єпископ Львівський і Галицький Августин. Віддати останній земний уклін священику й колишньому офіцеру прийшли його товариші по службі, а також сотні православних християн столиці. У промовах біля труни звучали справжня любов та повага до покійного.

Отець Сергій народився у 1949 р. у Запоріжжі. У 20 років у званні лейтенанта закінчив військове училище в Харкові. Служив у авіації (в Польщі, Середній Азії, Анголі). Служив гідно. А потім зрозумів, що Господь приготував для нього нове служіння. У чині полковника він прийняв священицький сан (1998 р. висвячений на диякона, у 2001 р. — на ієрея). Закінчив Київську духовну семінарію і академію.
Отець Сергій завершив свій земний шлях у день пам’яті великих проповідників Євангелія — ​​первоверховних апостолів Петра і Павла. І це не випадково. У отця Сергія був дар проповіді Євангелія. Він любив людей, умів не судити їх. І тому так легко та ясно було на душі, коли він сповідував. У своїй не засуджуючій любові до людей він показав себе справжнім учнем Христа.
Царство Небесне і вічний спокій отцю Сергію. 
Вічна пам’ять.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.