33bfaeb504b382be9b14fbc33382e569

В РОСІЇ ЗНЯЛИ ФІЛЬМ ПРО СВЯТИТЕЛЯ ОЛЕКСІЯ

На знімальному майданчику фільму
«Святитель Олексій» («Орда»),
актор Максим Суханов

А саме про його поїздку до столиці Золотої Орди — Сарай з наміром зцілити дружину хана від сліпоти. Зйомки художнього фільму «Орда» (режисер Андрій Прошкін, сценарій Юрія Арабова), повідомляє religare.ru, вже завершилися. Це вже другий художній фільм телекінокомпанії «Православна енциклопедія», яка входить до складу однойменного церковно-наукового центру РПЦ. У 2009 р. вона випустила картину «Піп» (режисер Володимир Хотиненко).
Зараз тривають переговори з телекомпаніями та кінопрокатниками про організацію показу фільму «Орда».
Проте режисер картини А. Прошкін вважає, що його фільм, профінансований державою як соціально значущий проект, може не дійти до глядача. «Держава, виділяючи кошти на фільм, не виділяє їх на його підтримку у прокаті та рекламу. І це стосується не тільки мого фільму — це абсурд усієї нашої системи держпідтримки, яка не допомагає фільму вийти у світ. А прокатники самі, з власної волі, не особливо пориваються купувати цей фільм, вважаючи, що тема чуда та святості не здатна зацікавити сьогоднішнього глядача», — зазначив він.

Бюджет картини — 10 млн євро. «Нам довелося побудувати два справжніх міста — це масштабне кіно, але головне, звичайно, не костюми й не дорожнеча, а людські стосунки. Саме це в картині найбільш цікаве», — говорить А. Прошкін.
Як повідомив «Церковній православній газеті» директор православного кінофестивалю «Покров» священик Олександр Акулов, наступного року фільм «Орда» планують включити до конкурсної програми київського кінофоруму.

Підготував Олег Карпенко

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.