В ІЗРАЇЛІ ПРОЙШЛА АНТИХРИСТИЯНСЬКА ДЕМОНСТРАЦІЯ

Євреї-ортодокси не задоволені віруючими у Христа
9 березня в ізраїльському м. Арад пройшла чергова антихристиянська демонстрація, повідомляє сайт «Новини християнського світу» з посиланням на прес-центр «Нове Вино». На цей раз демонстрація була спрямована проти сім’ї Сігулім з помісної громади месіанських євреїв. Близько 250 мітингуючих ультраортодоксів за підтримки антихристиянської організації Яд-ле-ахім зібралися, щоб висловити протест з приводу того, що в цьому місті є євреї, які вірують в Іісуса Христа.

Група демонстрантів викрикувала різні гасла проти месіанських євреїв і закликала людей приєднатися до боротьби проти розповсюдження вісті про Христа і проти віруючих в Іісуса. Мітинг тривав близько трьох годин і був дуже галасливим і безладним. Сусіди сім’ї Сігулім не залишилися байдужими до подій і провели відповідну демонстрацію на підтримку месіанських євреїв.
Вони заявили, що знають своїх сусідів тільки з кращого боку: як добропорядних громадян, які служать в армії, платять податки і не живуть за рахунок держави — на відміну від ультраортодоксів.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.