У США З’ЯВИВСЯ АТЛАС ПРАВОСЛАВНИХ ХРАМІВ

Книга містить карти, довідкову та історичну інформацію
Провідний дослідник історії американського Православ’я Олексій Кріндач випустив у світ книгу, яка включає дані про всі православні храми в Сполучених Штатах Америки, передає Седмица.Ru з посиланням на офіційний сайт Православної Церкви в Америці.
Книга містить численні карти, подає факти, як з сучасного життя православних храмів різних юрисдикцій, так і з їхньої історії.

«Атлас американських православних християнських церков» («Atlas of American Orthodox Christian Churches») підготовлено до видання православним видавництвом святого Хреста (Holy Cross Orthodox Press). Спонсорами видання виступили Постійна конференція канонічних православних єпископів Америки та Фонд Вірджинії Фари.
На додаток до повного огляду храмів і парафій усіх діючих в Америці православних юрисдикцій «Атлас…» включає додатковий розділ, в якому представлено також усі американські чернечі громади.
За своїм жанром книга водночас є і атласом, і довідником, і тематичною монографією. Видання містить численні карти, покликані показати історичний розвиток і представити територіальну структуру Православної Церкви на Північноамериканському континенті.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.