у Росії з’явилася православна SMS-розсилка

Передплатників уже понад тисячу
Московське об’єднання православної молоді “Воскресіння” розпочало проект православної SMS-розсилки “Добре слово”, повідомляє “Благовест-Инфо” з посиланням на Интерфакс-Религия.
“Щоранку передплатники нової послуги отримують SMS з цитатами зі Святого Письма чи творів святих отців”, — зазначив керівник об’єднання “Воскресіння” ігумен Іоасаф (Сорокін).

Організатори сподіваються, що, починаючи свій день із декількох рядків Святого Письма, люди зацікавляться читанням і вивченням Біблії та духовної літератури.
Цей проект благодійний, а отже, всі жителі Росії зможуть щодня безкоштовно отримувати короткі цитати на свій мобільний телефон. Для передплати потрібно надіслати SMS-повідомлення “Добре слово” на номер: +7-916-815-95-63.
Кількість передплатників проекту вже перевищила тисячу й продовжує зростати. Нині проект охоплює практично всі регіони Росії: від Сахалінської до Калінінградської області.
Завдяки Інтернету люди, які живуть у найбільш віддалених куточках Росії, беруть участь у проекті й мають намір передплачувати цю послугу. Ініціатори заходу переконані, що їхнє починання пробудить в людях відчуття причетності до Вселенського Православ’я, допоможе перебороти ізольованість і відірваність від світу.
У проекті використовується синодальний переклад Святого Письма, а підбирає цитати православний священик.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.