У Болгарії богословам важко знайти роботу

Чого чекати Україні?
Випускники за фахом “Теологія” лідирують серед числа молодих безробітних фахівців у Болгарії, передає Інформаційне агентство Білоруської Православної Церкви з посиланням на болгарське видання “24 години”.
У зв’язку з новою рейтинговою системою вищих навчальних закладів у Болгарії було опубліковано інформацію про рівень зайнятості людей різних професій. Виявилося, що богослови посідають провідне місце серед усіх спеціальностей за рівнем безробіття — 7 %, за ними слідують соціальні працівники з 6 %. Найменше число безробітних серед лікарів та фармацевтів.

Цього року й українські ВНЗ отримали право навчати студентів за фахом “Богослов’я”. Щодо майбутнього вітчизняних дипломованих теологів нам розповів доктор богослов’я, викладач Одеського національного університету імені І. І. Мечникова ігумен Євфросин (Бєлаш). “Якщо наші ВНЗ підготують справж­ніх фахівців-богословів, то вони обов’язково будуть затребувані. І насамперед, у науковій і освітній сфері, де зараз саме таких фахівців не вистачає. У найближчі п’ять років цей ринок не буде заповнений”, — зазначив ігумен Євфросин.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.