ТОМ ХЕНКС: «ПРАВОСЛАВ’Я — МОЯ СПАДЩИНА»

Голлівудський актор Том Хенкс цінує свою належність до Православної Церкви й має намір у тому ж дусі виховати чотирьох своїх дітей.

«Я усвідомлюю, наскільки важливо і прекрасно мати можливість ходити в церкву й розмірковувати над тими важливими питаннями, що їх ставить тобі Православ’я, й ​​над відповідями, які воно пропонує», — зізнався Том Хенкс в одному з інтерв’ю.

На його думку, коли людина приходить до рішення одружитися і мати дітей, «важливо вже на цьому етапі визначитися з духовною спадщиною своєї майбутньої родини».
«І грецьке Православ’я — ось моя спадщина. Я вінчався в тій самій церкві, де хрестили мою дружину. Мої діти хрестилися в тій самій купелі, що й моя дружина», — розповів актор. Це, за словами Тома Хенкса, робить його родину «частиною великої Вселенської Церкви».
Довідка: Том Хенкс — американський актор і продюсер, який починав у комедіях для сімейного перегляду («Великий», 1988), але ближче до 40 років досяг загального визнання як серйозний драматичний актор і отримав дві премії «Оскар» поспіль — за головні ролі у фільмах «Філадельфія» (1993) і «Форрест Гамп» (1994).

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

1 коментар до “ТОМ ХЕНКС: «ПРАВОСЛАВ’Я — МОЯ СПАДЩИНА»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.