СВЯТКОВИЙ ФІЛЬМ

Спеціально до свята Різдва Христового студія кіно Синодального інформаційно-просвітницького відділу УПЦ (продюсер — протоієрей Георгій Коваленко, голова Відділу) завершила роботу над фільмом «Різдво». Його зйомки проходили на Святій Землі, в Італії та Україні. Переглянувши фільм, ви дізнаєтеся про стародавні українські вертепи та святвечір в італійській родині, а також про «суперечливі» — з погляду науки — події Різдва.

«Ми створили святковий фільм, і для нього не потрібні окремий кінозал та повна тиша, — розповідає режисер документальної кінострічки і автор сценарію Олена Каретник. — Його можна дивитися як за сімейною трапезою, так і під час духовної бесіди. Мені здається, ми повинні не соромитися всюди й голосно говорити про свою віру. Якщо ми, християни, вітаємо з Різдвом Христовим, то говоримо «Христос рождається — славімо Його!», а не говоримо «Веселих свят». У нашому фільмі, в кожному його кадрі, в кожному слові, звучить думка, що на Різдво можна й потрібно веселитися голосно і від душі, але дуже важливо розуміти суть свята».
Дійсно, коли майже всі теле- і радіопередачі заповнені часто-густо порожніми, іноді вульгарними жартами, а фільми до свята мають дивні назви якихось духів, «втраченого» й навіть, прости Господи, «чорного» Різдва, наш фільм «Різдво» — ковток свіжої та чистої води.
Ми переглядали його великою родиною кілька разів. Маленькі діти із захватом вдивлялися у незліченні вертепи, виготовлені в Італії, і просили собі такі самі. Школярам цікавий був відеоряд відомих євангельських сюжетів, а дорослі, спостерігаючи за дитячою безпосередньою реакцією, відкривали для себе нове, більш глибоке розуміння Святого Письма.
В Інтернеті фільм можна переглянути на відеохостингу YouTube українською та російською мовами.  
Дивіться самі, даруйте фільм близьким і знайомим, радіючи разом із ними.
Олена Головіна

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.