Проведено збори православного духовенства Іспанії та Португалії

Зараз на Піренейському півострові діє понад 30 православних парафій та євхаристичних громад
20 листопада в Мадриді під головуванням Архієпископа Корсунського Інокентія відбулися збори кліру парафій Московського Патріархату, розташованих на Піренейському півострові, передає сайт Всіхсвятської парафії м. Лісабона. У зборах взяли участь клірики Португалії та Іспанії.

Відкриваючи збори, правлячий архієрей єпархії — архієпископ Корсунський Інокентій представив нового вікарного архієрея — єпископа Кафського Нестора. Владика Інокентій відзначив збільшення парафій і громад — десять років тому в Іспанії і Португалії їх не було зовсім, а зараз у двох країнах діє десять парафій, заснованих Священним Синодом, і понад 20 євхаристичних громад. Владика Інокентій нагадав про відповідальність кожного клірика за душі пастви, зауваживши на необхідності докладання значних зусиль на парафіях і розширення географії богослужінь.
Настоятель лісабонської Всіхсвятської парафії ігумен Арсеній (Соколов) у своїй доповіді відзначив нагальну потребу активного використання у богослужіннях іспанської та португальської мов.
Протоієрей Георгій Монжо, який проживає на півдні Франції, але звершує служіння у м. Жирона на півночі Каталонії, запропонував розпочати місію серед китайців, які проживають на півострові. Отець Георгій сам етнічний китаєць і готовий проводити катехізичні бесіди з представниками китайської діаспори.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.