ПРАВОСЛАВНІ ТАЇЛАНДУ ПРОСЯТЬ МОЛИТОВ ПРО ПРИПИНЕННЯ ПОВЕНІ

Від наймастабнішої за останні 50 років повені в Таїланді постраждали 60 з 77 провінцій Королівства, повідомляє Православие.ru. На цих територіях проживає понад 3 млн чоловік. Близько 150 тисяч жителів Таїланду залишилися без даху над головою. На 8 листопада кількість жертв перевищила 520 осіб. У всіх православних храмах Таїланду моляться про припинення лиха.

Настоятель Свято-Миколаївської парафії м. Бангкока архімандрит Олег (Черепанін) у своєму зверненні закликав не залишатися байдужими й допомогти постраждалим. Він доручив розпочати збір коштів у всіх храмах і парафіях Православної Церкви в Таїланді, а також влаштовувати в курортних містах благодійні духовні концерти церковних хорів. «Пожертви — єдина реальна допомога, оскільки в Таїланді немає державного пенсійного забезпечення та системи соціальної підтримки, — каже представник Руської Православної Церкви в Королівстві Таїланд архімандрит Олег (Черепанін). — Люди, які втратили свої будинки й засоби до існування, фактично покинуті на призволяще».
Як повідомляє сайт Синодального відділу з церковної благодійності та соціального служіння РПЦ, вода в Бангкоку продовжує прибувати і знаходиться за кілька сотень метрів від королівської резиденції, чого раніше ніколи не траплялося. Представництво Руської Православної Церкви в Таїланді почало підготовку до евакуації у зв’язку з повінню. Нагадаємо, що на території Королівства Таїланд діє чотири православні парафії в юрисдикції Московського Патріархату і готується до відкриття Свято-Успенський чоловічий монастир.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.