ПІСНЯ — БАЛЬЗАМ ДЛЯ ДУШІ

Добридень, шановна редакціє газети. Хочу розповісти про отця Сергія Кисельова із с. Сулимівка Яготинського р-ну Київської області. Божим Промислом мені потрапила «Церковна  православна газета» за січень 2013 р. До цього я ніколи її не бачила. Прочитала інтерв’ю з отцем Сергієм Кисельовим. Було таке відчуття, що читала про близьку людину. І вирішила висловити подяку за його пісні. 12 років тому в мене була дуже сильна депресія. Спілкуючись зі знайомою, розговорилися про церкву в с. Сулимівка, про отця Сергія.

Віра Андріївна розповіла про те, що отець Сергій записує свої пісні на касети. Я її попросила придбати записи для мене. Купила магнітофон і слухала записи пісень. 
Це було взимку, вечори довгі, на душі дуже важко. Прокручувала касету по декілька разів. Коли ставало легше, ставила записи пісень співачки Раїси Кириченко. Так я зиму і вижила.
Пізніше Віра Андріївна ще три касети мені передала.
Ось і живу вже стільки років із вдячністю в душі до отця Сергія. Розповідаю знайомим, з ким спілкуюся, про його прекрасні пісні, які лікують душевні рани, дають сили вистояти в житті.
У цих піснях кожне слово — благодатний бальзам для зраненої душі, роздуми про життя, спілкування з Богом, прагнення до очищення і духовного, і душевного, і фізичного.
«Я жив у невірстві колись».
«Душа, чи жива ти?»
«Без болю не прожити нам».
Спасибі Вам, отче Сергію, а усій Вашій родині — миру, благополуччя, Божої благодаті.
З повагою, Лідія Овчаренко, м. Яготин Київської обл.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.