ПІДТРИМАЙТЕ МАРІЮ РОМАНИШИН!

Марійка захворіла у серпні 2011 р. З жовтня вона перебуває у дитячому відділенні Націо­нального інституту раку, де їй було встановлено остаточний діагноз – «саркома Юінга лівої клубової кістки з метастазами в тазові лімфовузли та легені» та розпочато лікування. Марії Романишин 17 років, її сім’я із Тернополя.

Постійної роботи у мами немає, доводиться підробляти на будівництві. У Марійки є старша сестра, яка чекає дитину, та 19-річний брат, який 8 років тому переніс складну операцію з протезування кістки стегна й тепер перебуває на інвалідності.
Марійка мужньо терпить біль й говорить, що все буде добре. Дівчина перенесла вже кілька блоків хіміотерапії, біль і пухлина поступово зникають. З початку лікування мамі й Марійці допомагали добрі люди, але тепер грошей для подальше лікування у них немає. Препарати, необхідні для основного лікування у відділенні надаються, але доводиться докуповувати підтримуючі ліки, антибіотики, робити додаткову перевірку донорської крові та просто на щось жити. Попереду ще тривале лікування, складна операція…

Зараз дівчині та її мамі дуже потрібні наші молитви та підтримка. Адже дуже важливо знати, що ти не один, що хтось про тебе переживає, тим більше, коли ти один у чужому місті.
Підтримайте їх, будь ласка!

БАНКІВСЬКІ РЕКВІЗИТИ ДЛЯ НАДАННЯ ДОПОМОГИ:

Приватбанк
МФО: 305299
ЄДРПОУ: 14360570
Р/р 29244825509100
Номер карткового рахунку: 4405 8850 1909 8224
Одержувач: Романишин Надія Йосипівна
КОНТАКТИ:
Тел. мами: 098-247-41-73, Надія
Тел. волонтера: 098-441-88-74, Надія Попко

Інформація надана Українською відкритою асоціацією організацій, груп та осіб, що працюють з дітьми, які страждають на онкозахворювання (www.donor.org.ua).
Інформація перевірена волонтерами молодіжного руху «Молодість не байдужа»

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.