01_o

Наше завдання — дати ключ до розуміння життя Церкви

Дорогі брати й сестри!

Завершується ще один рік нашого спілкування. Звичайно ж, ми будемо раді зустрічі з вами і в наступному році. Адже над усе наша редакція не хоче, щоб робота колективу була формальною. Постійно, готуючи черговий номер газети, ми обговорюємо її зміст з метою зробити матеріали більш корисними й цікавими. Ми перебуваємо у постійному пошуку ідей та можливостей їх реалізації. І, звичайно ж, великим натхненням у цій роботі є ваші відгуки — зауваження, побажання чи подяки.
Наш колектив керується бажанням допомогти читачам розібратися у питаннях духовного життя, актуальних проблемах сучасності, більше дізнатися про історію Церкви. Нам не важливі сенсації, ми не поспішаємо обговорювати питання церковного життя, які вимагають часу для їх осмислення і правильної оцінки. Наше завдання — дати ключ до розуміння життя Церкви як мудрої, розсудливої, сповненої терпіння і любові діяльності її чад. Готуючи наші матеріали, ми сподіваємося, що вони будуть підмогою священикам і педагогам у підготовці проповідей і занять у недільних школах: на сторінках газети завжди знайдуться питання, які можна було б обговорити колективно.

На останній сторінці газети поміщено оголошення про передплату на «Церковну православну газету» на 2012 рік. Ми звертаємося до вас з проханням розмістити його на вашій парафії. І запрошуємо всіх у коло наших читачів!

Ігумен Лонгин (Чернуха), головний редактор «ЦПГ»

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.