МИ ВСІ — ДІТИ РІДНОЇ НАШОЇ УКРАЇНИ. Лист читачки Блаженнішому Митрополиту Володимиру

Ваше Блаженство, я живу в м. Євпаторії (Крим), дуже хворію, інвалід дитинства II групи, пересуваюся за допомогою милиць. Я вірую у Христа й черпаю в цьому сили. У 2012 р. передплачувала «Церковну православну газету» й передплатила на 2013 р. Мені дуже подобаються публікації про храми нашої країни.

У моєму місті є два храми: собор в ім’я святителя Миколая і колишня грецька церква в ім’я Ілії Пророка.

Мені страшно згадувати той час, коли радянська влада руйнувала Божі святині. Наші матері й батьки плакали, і ми, діти, теж плакали, не розуміючи цього неподобства, що його творили такі люди з чорною душею. А тепер відчуваєш величезну радість, коли читаєш, що відкриваються церкви по всій Україні!
Шкодую я дуже, що не могла в дитинстві та юності відвідувати храм: то піонерія, то комсомол — і вперед з піснею… Моя мама була чудовою хористкою і співала в церковному хорі, і нам із сестрою передала віру в Бога. І я не проміняю нашу віру на жодні секти.
Мені дуже боляче дивитися, як Вам, Владико, важко служити Літургію, але слава Богу, Який дає Вам сили, здоров’я і терпіння.
Я хочу, Владико, звернутися до Вас із таким проханням: благословіть нашого Президента Віктора Януковича, щоб він об’єднав Україну, щоб не було ворожнечі між нами. Ми всі — брати й сестри, діти рідної нашої України. Ваше Блаженство, ми з Вами земляки, адже я теж родом із Хмельницької області, тільки район Новоушицький, на кордоні з Молдовою. І буває дуже боляче й образливо, коли чуєш: то «Захід — бандери», а то «Схід — бандити». По телевізору — самі шоу та салони краси…
Ваше Блаженство, порадьте нашому Президентові, щоб у школі вивчали Закон Божий (як його вчила моя мама в с. Нова Ушиця). Щоб дівчаткам викладали урок праці, вони в’язали, шили, вчилися готувати їсти, прибирати в оселі, створювали міцну сім’ю. А хлопчики щоб виконували чоловічу роботу.
Я вибачаюся перед Вами, що так багато написала, просто душа радіє.
З повагою, Людмила

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.