IV ЗБОРИ ВСЕПРАВОСЛАВНОЇ АРХІЄРЕЙСЬКОЇ АСАМБЛЕЇ У ЛОНДОНІ

На засіданні, що проходило 24 листопада в Успенському кафедральному соборі м. Лондона, були присутні представники всіх Помісних Православних Церков, представлених на Британських островах, повідомляє сайт Сурозької єпархії.

У ході зборів обговорювався порядок переходу духовенства з однієї православної юрисдикції в іншу. Був прийнятий ряд необхідних попередніх умов такого переходу. Серед них – підтвердження канонічної бездоганності переходу Пастирською комісією Асамблеї під головуванням архієпископа Сурозького Єлисея, а також наявність адресної відпускної грамоти, виданої Предстоятелем Помісної Церкви (якщо у Помісній Церкві, яка відпускає клірика або яка його приймає, така міра є необхідною нормою. Якщо ж ні в тій, ні в іншій юрисдикції немає такої вимоги, відпускну грамоту має видавати єпархіальний архієрей).

Асамблея також розглядала питання дияконського служіння, діяльності університетських православних капеланів, затвердження єдиного списку святих, прославлених на Британських островах, та ін.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.