ХРИСТИЯНСЬКА ДУМКА ПРОТИ СЕКУЛЯРИЗАЦІЇ.

Конференція «Церква і світ: християнізація та секуляризм» (з нагоди 1700-ліття Міланського едикту) Київського релігійно-філософського товариства пройшла 22–23 вересня в актовій залі Києво-Печерської Лаври.

Форум відкрив єпископ Бородянський Варсонофій, який передав учасникам благословення Блаженнішого Митрополита Володимира. Почесними гостями конференції стали відомий богослов та іконописець, декан Паризького Свято-Сергіївського православного інституту протоієрей Миколай Озолін, його колега професор Йоост ван Россум і професор богословського факультету Афінського університету архімандрит Миколай (Іоаннідіс).
Протягом двох днів богослови, філософи і священнослужителі з України, Греції та Франції обговорювали питання секуляризації в сучасному світі, її витоків і наслідків.
«Міланський едикт помирив Церкву зі світом. З цього моменту почали збиратися Вселенські Собори, які намагалися відповісти на питання, Хто є Христос. Людина у своєму житті також має усвідомити відповідь на це питання. Це важко, тому що сучасна масова культура про це не говорить, — розповів один із організаторів форуму, член ради Київського релігійно-філософського товариства Ілля Назаров. — Зараз ми маємо культуру неоварварів — інформації маса, але знайти вузьку стежку до Бога ми не можемо. І тут одним із путівників є християнська культура. Завдяки таким зустрічам ми намагаємося вибудувати міст між Церквою та культурою».

Надія Яремчук

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.