ДАВАЙТЕ ПІДТРИМАЄМО ХРАМ!

Хочу розповісти про храм в ім’я святої великомучениці Єкатерини, що у передмісті Луцька, парафіянами якого, милістю Божою, стали моя мама і сестра з дітками. Молодий настоятель храму, отець Володимир, — чудовий батюшка і дуже добра людина. Одного разу вони з матушкою зупинялися в нас у Києві, й матушка мені розповіла, що він священик у 13‑му поколінні, дитинство своє провів біля діда, теж священика, читаючи житія святих та іншу духовну літературу, яка була в бібліотеці сільського храму.

Особливо я вдячна отцю Володимиру за те, що він своїми добрими і спокійними бесідами зумів привести мою родину в канонічну Церкву. Коли у нас на Волині виник розкол, мої рідні почали ходити в церкву т. зв. «Київського патріархату», а моя сестра навіть «похрестила» у них свою донечку. Я тоді ще погано розуміла, в чому різниця, і, щоб уникнути скандалу й образи, погодилася стати хрещеною. Однак саме цей випадок і змусив мене з’ясувати, що ж усе‑таки це за «патріархат» такий, якого не визнає вся Церква. Звичайно, я всіляко намагалася переконати моїх рідних вийти з розколу й похрестити Ганнусю в справжній, канонічній Церкві… Та все було марно.
Один знайомий київський батюшка порадив мені припинити сваритися з рідними, умовляти й переконувати, а тільки молитися та покладатися не на свої сили, а на Бога, й Господь управить і, можливо, пошле таку людину, яка зуміє знайти потрібні слова.
І Господь управив одразу ж! Одного разу, зовсім випадково, моя мама потрапила на недільну Літургію у новий храм в ім’я святої великомучениці Єкатерини, де служив отець Володимир. Проповідь священика її так вразила, що вона привела туди сестру, й вони самі захотіли поговорити з батюшкою на тему розколу. Отець Володимир усього лише декількома словами, але з любов’ю та щирим уболіванням за тих, хто через незнання опинився у розколі, зумів пояснити їм небезпеку самочинного розділення Церкви. Хвалити Бога! Ганнусю похрестили в канонічній Церкві, а мої рідні тепер щонеділі моляться у храмі, незважаючи на «незрозумілу» церковно­слов’янську мову, й не можуть натішитися своїм батюшкою.
Я все це написала, щоб вкотре згадати про милість Божу, яка виявляється у таких чудових пастирях, як отець Володимир. Вони не розпалюють ворожнечі, а самі глибоко вболівають за паству й роблять усе можливе, аби вилікувати розкол, не йдучи на суперечні канонам компроміси… Так, батюшці нелегко, бо ж у тому селі є великий храм «Київського патріархату», де все служиться «зрозумілою» мовою. Але він молодець, не втрачає надії, трудиться, робить усе можливе, а все інше покладає на Господа. На вихідних ми були в селі, і в мене самої виникли сумніви: община зовсім маленька, де ж узяти стільки грошей. А поговоривши з матушкою, побачивши, що батюшка світиться вірою, я засоромилася своїх думок: бо ж те, що неможливо людині — можливо Богові.
Релігійна громада святої великомучениці Єкатерини с. Великий Омеляник Луцького району Волинської області просить Вас надати посильну допомогу в будівництві стилобату над пристосованим приміщенням церкви. Його спорудження дає перспективу подальшого будівництва постійного храму й значного збільшення парафіян за рахунок жителів прилеглих багатоповерхівок м. Луцька.
Вартість зазначеного будівництва, згідно з кошторисними розрахунками, становить 1  688  785 грн. Парафіяни змушені звертатися по допомогу, оскільки матеріальне становище общини не дозволяє повністю здійснити фінансування будівництва.
Давайте підтримаємо парафію і пожертвуємо хоч трішки на будівництво храму!
Тетяна, м. Київ

Реквізити 
для пожертвувань:
Повна назва банку: 
Філія Волинського обласного управління ВАТ «Державний Ощадний банк України»
Поштова адреса: м. Луцьк, 
вул. Червоного Хреста, 8
МФО: 303398
Код ЄДРПОУ: 09303328
РО святої великомучениці Єкатерини 
Ідентифікаційний код: 35229446
Із 5.08.2008 р. відкрито поточний рахунок у національній валюті: 
Номер рахунку: 260073013017.
МФО 305299    ОКПО 14360570
Р/р 29244825509100
Одержувач: ПАТ КБ «Приватбанк»
Призначення платежу: 
зарахування коштів на картку 
№ 6762468850776869
Ковальчук Олександра Олександрівна, ІНПП 1622901862.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.